1. Tiirka janjeersiga iyo qufulka pneumatic-ka ah ee la geliyo & gacanta laga saaro;
2. Tuubada u janjeedha usha lix-geesoodka ah waxay u fidsan tahay 270mm waxayna ka hortagi kartaa isbeddelka si wax ku ool ah ee usha lix-geesoodka ah:
3. Qaab-dhismeedka fiican ee waalka cagta ayaa laga dejin karaa gebi ahaanba, si deggan oo kalsooni leh ayaa loo shaqayn karaa, iyo dayactir fudud;
4. Madaxa rakibidda iyo hoos u dhigista otomaatiga ah, si fudud ayaa loo hawlgaliyaa; qufulka pneumatic-ka ee ugu weyn si dhakhso leh oo la isku halleyn karo:
5. Qaab-dhismeed aan taabasho lahayn, rakibidda & dejinta taayirada ayaa aad ugu habboon;
6. Iyada oo leh haanta hawada ee dibadda si loo helo sicir barar degdeg ah, oo ay xakamayso waalka cagta ee gaarka ah iyo gacanta lagu hayo qalabka neef-mareenka; (ikhtiyaar)
7. Iyada oo leh gacan-qabasho neef-mareen ah oo loogu talagalay in lagu wareejiyo taayirro ballaaran, muuqaal hoose leh oo adag.
| Awoodda mootada | 1.1kw/0.75kw/0.55kw |
| Koronto la'aan | 110V/220V/240V/380V/415V |
| Dhexroorka ugu badan ee giraangiraha | 41"/1043mm |
| Ballaca ugu badan ee giraangiraha | 14"/360mm |
| Qaboojinta gudaha | 12"-24" |
| Sahayda hawada | 8-10bar |
| Xawaaraha wareegga | 6rpm |
| Xoogga jabiyaha kuul | 2500Kg |
| Heerka buuqa | <70dB |
| Miisaanka | 419Kg |
| Cabbirka baakadka | 860*1330*1980mm |
| 8 cutub ayaa lagu shubi karaa hal weel oo 20" ah. | |
Daanka lama furi karo ama lama xiri karo:
Hubi in aysan jirin wax daadasho hawo ah, hubi in xudunta waalka shan-geesoodka ah ay ka soo booddo fargeetada baalka, haddii kor ku xusan ay caadi tahay, hubi in aysan jirin wax afuufaya waalka warbixinta qaybinta wareega, ka saar tuubada hawada ee ku xirta waalka warbixinta qaybinta wareega silinda yar, oo ku rakib baalka Marka aan la dul istaagin ama si buuxda loo taagin, hal ka mid ah tuubooyinka hawada ee ku xira waalka qaybinta hawada wareega silinda yar ayaa hawada ka soo baxaysa. Si kastaba ha ahaatee, dhacdada ah in labada tuubooyin hawada aysan hawada isku mar soo saarin waa afuufidda waalka qaybinta hawada ee wareegaysa. Haddii qaybaha kor ku xusan aysan dhibaato lahayn, hubi qaybta cidiyaha, haddii kursiga cidiyaha uu qalloocan yahay ama uu ku dhegan yahay, haddii miiska laba jibbaaran uu ku dhegan yahay, haddii miiska laba jibbaaran uu ku dhegan yahay, haddii biinka miiska laba jibbaaran uu ka dhacayo.