1. Looma baahna in la rakibo, waa la dhaqaajin karaa si loo isticmaalo
2. Dahaarka budada
3. Siideynta gacanta, si fudud u isticmaal
4. Waxaa loo isticmaalaa dayactir degdeg ah, sida dayactir degdeg ah oo loogu talagalay taayarka, saliidda matoorka beddelka iyo wixii la mid ah.
5. Matoorka Aluminium-ka si looga hortago kulaylka xad-dhaafka ah
6. Madal adag, hubi isku-dubaridka
7. 120% awood Qoraal culays firfircoon iyo 150% tijaabo culays taagan
8. Shaabad saliid Talyaani ah si loo hubiyo in saliiddu aysan daadan
9. Waalka elektromagnetic-ka oo leh shaqo degdeg ah oo gacanta lagu shubo
10. Bamka lagu rakibay gaadhiga xamuulka qaada ee loo isticmaalo in lagu qaado wiishka dukaanka.
11. korontada iyo badbaadada waa la ansixiyay
12. Dhululubo mataano ah oo Haydarooliga ah iyo naqshad maqas si loo helo xoog iyo xasillooni ugu badan.
13. Gacmo si fudud loo hagaajin karo oo 24" ah oo simbiriirixan leh
14. Qufulada badbaadada ee laba-meelood oo otomaatig ah
| Cabbiraadaha Badeecada | |
| Lambarka Moodeelka | CHSL2700 |
| Awoodda Qaadista | 2700KGS |
| Dhererka ugu Sarreeya ee Qaadista | 1200mm |
| Dhererka ugu yar ee qaadista | 130mm |
| Ballaca madalku waa | 1742mm |
| Dhererka barxadda | 1740mm |
| Waqtiga Kacitaanka/Dhicida | Qiyaastii 30-50-meeyadii |
| Awoodda Matoorka | 3.0kw-380v ama 3.0kw-220v |
| Cadaadiska saliidda ee la qiimeeyay | 24MPa |
| Miisaanka guud | 450kgs |
Furitaanka qufulka gacanta
Gacmaha taageerada firfircoon ee la xoojiyay oo la qariyey
Iyada oo leh afar lammaane oo saxaarado sare iyo kuwo hoose ah
Gacanta gacanta lagu xakameeyo trailer yar oo la dhaqaajin karo
Xooji oo xidhmo geesinimo leh
S1: Ma warshad baad tahay mise ganacsade?
A: Waxaan nahay soo-saare, waxaan leenahay warshad iyo injineer u gaar ah.
S2. Waa maxay shuruudaha lacag bixintaadu?
J: T/T 50% waa deebaaji, iyo 50% ka hor keenista dalabaadka dufcadda. Waxaan ku tusi doonaa sawirrada badeecadaha iyo baakadaha ka hor intaadan bixin hadhaaga.
S3. Waa maxay shuruudaha gaarsiintaadu?
A: EXW, FOB, CFR, CIF.
S4. Intee in le'eg ayay tahay muddada dammaanadda?
A: Qaab-dhismeedka birta 5 sano, dhammaan qaybaha dayactirka 1 sano.