1. Qaab-dhismeedka fiican ee waalka cagta waa laga saari karaa guud ahaan, si deggan oo kalsooni leh ayaa loo shaqayn karaa, iyo dayactir fudud;
2. Madaxa iyo daanka qabashada waxaa laga sameeyay bir Daawaha ah;
3. Gacan caawin fudud, badbaadi waqtiga hawlgalka hawlwadeenka;
4. Daanka Qabsashada ee la hagaajin karo (ikhtiyaar), ± 2" waxaa lagu hagaajin karaa aasaaska
cabbirka isku dhejinta.
| Awoodda mootada | 1.1kw/0.75kw/0.55kw |
| Koronto la'aan | 110V/220V/240V/380V/415V |
| Dhexroorka ugu badan ee giraangiraha | 44"/1120mm |
| Ballaca ugu badan ee giraangiraha | 14"/360mm |
| Qaboojinta Dibadda | 10"-21" |
| Qaboojinta gudaha | 12"-24" |
| Sahayda hawada | 8-10bar |
| Xawaaraha wareegga | 6rpm |
| Xoogga jabiyaha kuul | 2500Kg |
| Heerka buuqa | <70dB |
| Miisaanka | 298Kg |
| Cabbirka baakadka | 1100 * 950 * 950mm |
| 24 unug ayaa lagu shubi karaa hal weel oo 20" ah. | |
1. Marka hore saliid ku mari geeska gudaha ee taayirka.
2. Ku hagaaji giraanta birta ah ee miiska wareegtada si la mid ah sida looga saarayo taayirka, taayirka saar geeska sare ee giraanta birta ah, oo go'aami booska godka hawada.
3. Dhaqaaji gacanta hoos u dhigista si aad u riixdo geeska taayirka, ku tallaabso baalka, oo si tartiib tartiib ah taayirka ugu riix geeska birta ah.
4. Taayirka sare ku cadaadi geeska birta si la mid ah si aad u dhammaystirto rakibidda taayirka.
1. Nadiifi boodhka miiska saaran waqti ka dib markaad isticmaasho mashiinka.
2. Hubi in baloogga shiididda ee madaxa rakibaadda uu duugoobay ka hor intaadan isticmaalin mashiinka, oo ku beddel waqtigii loogu talagalay haddii uu duugoobay.
3. Hubi heerka dareeraha ee saliidda saliidda ku jirta kala-soocidda saliidda iyo biyaha toddobaad kasta, haddii heerka dareeruhu ka hooseeyo heerka ugu hooseeya, waa in la buuxiyaa waqtigii loogu talagalay. Waa lagama maarmaan in la hagaajiyo xaddiga saliidda saliidda si looga fogaado xaddi badan ama aad u yar.
4. Hubi in biyo ku jiraan shaandhada biyaha bil kasta. Haddii ay biyo jiraan, ka daadi waqtigii loogu talagalay, hana u oggolaan in biyuhu ka gudbaan xadka ugu badan.