1. Qaab-dhismeedka fiican ee waalka cagta waa laga saari karaa guud ahaan, hawlgalku waa mid deggan oo lagu kalsoonaan karo, waana mid ku habboon dayactirka;
2. Madaxa iyo daanka qabashada waxaa laga sameeyay bir daawaha ah, taas oo si wax ku ool ah u yareyn karta dhaawaca taayirka;
3. Gacanta caawisa pneumatic waxay badbaadisaa waqtiga iyo dadaalka hawlgalka;
4. Daamanka qabsashada ee la hagaajin karo (ikhtiyaar), qabsashada aasaasiga ah waxaa lagu hagaajin karaa ±2” cabbir ahaan.
5. Nooc cusub oo kaaliye ah oo si fudud looga saari karo taayirada derbiga adag.
| Awoodda mootada | 1.1kw/0.75kw/0.55kw |
| Koronto la'aan | 110V/220V/240V/380V/415V |
| Dhexroorka ugu badan ee giraangiraha | 44"/1120mm |
| Ballaca ugu badan ee giraangiraha | 14"/360mm |
| Qaboojinta Dibadda | 10"-21" |
| Qaboojinta gudaha | 12"-24" |
| Sahayda hawada | 8-10bar |
| Xawaaraha wareegga | 6rpm |
| Xoogga jabiyaha kuul | 2500Kg |
| Heerka buuqa | <70dB |
| Miisaanka | 379Kg |
| Cabbirka baakadka | 1100*950*950mm,1330*1080*300mm |
| 20 cutub ayaa lagu shubi karaa hal weel oo 20" ah. | |
1. Xaggee ka timid?
Qingdao, Gobolka Shandong, Shiinaha.
2. Ma tahay soo-saare ama ganacsade?
Soo-saare. Waxaan leenahay warshad u gaar ah iyo koox QC ah.
3. Waa maxay wakhtiga keenista?
30 maalmood oo shaqo ah.
Kusoo dhawoow si aad u weydiiso faahfaahin dheeraad ah. Fadlan ka fiirso halbeegga farsamada haddii wiishkani uu kugu habboon yahay.