1. Cabbiraadda otomaatiga ah ee masaafada iyo dhexroorka giraangiraha;
2. Is-hagaajin;
3. Shaqada hagaajinta dheelitir la'aanta;
4. Adaptor ikhtiyaari ah oo loogu talagalay dheelitirka giraangiraha mootada;
5. Cabbiraadda inji ama milimitir, akhrinta garaam ama oz;
| Awoodda mootada | 0.25kw/0.32kw |
| Koronto la'aan | 110V/220V/240V, 1ph, 50/60hz |
| Dhexroorka giraangiraha | 254-615mm/10”-24” |
| Ballaca geeska | 40-510mm”/1.5”-20” |
| Miisaanka ugu badan ee giraangiraha | 65kg |
| Dhexroorka ugu badan ee giraangiraha | 37"/940mm |
| Isu dheellitirka saxnaanta | ±1g |
| Dheelitirka xawaaraha | 200rpm |
| Heerka buuqa | ≤70dB |
| Miisaanka | 154kg |
| Cabbirka baakadka | 1000 * 900 * 1150mm |
Mashiinka lagu cabbiro cabbirka aan dheelitirnayn iyo booska shay wareegaya, mashiinka dheelitirka wuxuu u nugul yahay xoogga dhexe sababtoo ah tayada aan sinnayn ee dhidibka marka rotor-ku dhab ahaantii wareegayo. Iyada oo la raacayo ficilka xoogga dhexe, rotor-ku wuxuu sababi doonaa gariir iyo buuq ku dhaca rotor-ka, taas oo aan kaliya dedejin doonin xirashada rider-ka oo yareyn doonta cimriga rotor-ka, laakiin sidoo kale waxay ka dhigi kartaa waxqabadka badeecadda mid aan la dammaanad qaadi karin. Waqtigan xaadirka ah, waxaa lagama maarmaan ah in la isticmaalo xogta uu cabbiray mashiinka dheelitirka si loo hagaajiyo xaddiga dheelitir la'aanta oo ay weheliso xaaladda dhabta ah ee rotor-ka, si loo hagaajiyo qaybinta tirada rotor-ka, si xoogga gariirka ee soo baxa marka rotor-ku wareego loo yareeyo heerka caadiga ah.
Mashiinnada dheelitirka waxay yareyn karaan gariirka rotor-ka, waxay hagaajin karaan waxqabadka rotor-ka waxayna damaanad qaadi karaan tayadooda. Sidaa darteed, mashiinka dheelitirka waxaa loo isticmaali karaa sidii tijaabada taayirada baabuurta, tijaabada mashiinka dheelitirka ee taayirada baabuurtana waxaa loo yaqaan tijaabada mashiinka dheelitirka giraangiraha.