1. Shaashadda LCD ee 17'' midab leh, is-dhexgal saaxiibtinimo leh, hawlgal fudud;
2. Ku dheji meesha miisaanka iyadoo la adeegsanayo booska laysarka, si sax ah;
3. Noocyo kala duwan oo ah qaabka dheelitirka, oo loogu talagalay giraangiraha gaarka ah;
4. Shaqada SPLIT;
5. Shaqada hagaajinta OPT;
6. Shaqada hagaajinta otomaatiga ah ee caqliga leh;
7. Shaqada ogaanshaha cilladda, iyo kicinta ogaanshaha bandhigga;
8. Waxaa la cabbiri karaa giraangiraha IVECO;
9. Cabbirka ballaca giraangiraha oo si toos ah loo cabbiro.
| Awoodda mootada | 0.3kw |
| Koronto la'aan | 110V/230V, 1ph, 50/60hz |
| Dhexroorka giraangiraha | 10"-25" |
| Ballaca geeska | 1"-17" |
| Miisaanka ugu badan ee giraangiraha | 143 rodol/65kg |
| Dhexroorka ugu badan ee giraangiraha | 43"/1100mm |
| Ballaca ugu badan ee giraangiraha | 21"/530mm |
| Dheelitirka xawaaraha | ≤140rpm |
| Waqtiga wareegga | 15-meeyadii |
| Isu dheellitirka saxnaanta | 0.05 wiqiyadood/1g |
| Cabbirka baakadka | 1520*1020*1450mm |
Waa mashiin yareeya xoogga centrifugal-ka ee taayirka, yareeya xirashada aan caadiga ahayn ee taayirka, iyo ka dhigaya taayirka mid si habsami leh u shaqeeya.
Sida loo isticmaalo: Hagaaji tirooyinka mashiinka iyadoo loo eegayo qaabka taayirka. Tusaale ahaan, taayirka waa 185/60 R14, 185 waa ballaca taayirka. Badhanka ugu horreeya ee bidixda ee dheelitirka waa in loo hagaajiyaa iyadoo loo eegayo ballaca. 60 waa saamiga dhinaca taayirka. Badhanka dhexe waxaa loo isticmaali karaa in lagu cabbiro qabsashada, waxaana sidoo kale lagu hagaajin karaa iyadoo loo eegayo qaabka taayirka. 14 Dhexroorka giraangiraha inji. Badhanka midig wuxuu jiidi karaa mastaradda mashiinka dheelitirka si loo go'aamiyo masaafada u dhaxaysa giraangiraha taayirka. Noocyo kala duwan oo mashiinno dheelitir ah ayaa laga yaabaa inay kala duwanaadaan, hawlgalka gaarka ahna waa in la sameeyaa iyadoo loo eegayo buug-gacmeedka tilmaamaha.