1. Xalka baarkinka garaashka dabaqa hoose ee dhismayaasha guryaha iyo ganacsiga.
2. Madal galvanized ah oo leh saxan ruxaya si loo helo baarkin wanaagsan.
3. Silsiladaha kor u qaadista biyaha ee laba-geesoodka ah iyo kuwa addoonka ah ee darawalka tooska ah.
4. Xirmo koronto oo gaar ah iyo guddi kontorool ah.
5. God iyo darbi dambe ayaa loo baahan yahay si loogu taageero dhismaha.
Awood 6.2000kg/2500kg ah ayaa diyaar u ah SUV iyo sedan labadaba.
7. Sifada wadaagga boostada dhexe waxay badbaadinaysaa kharashka iyo booska.
8. Kharash yar oo isticmaalka ah marka madalku hoos u dhacdo, waxaa ku kaxayn doona cufisjiidadka, isticmaalka korontada ma sii jiri doono.
9. Furaha korontada ee amniga iyo badbaadada.
10. Xidhitaanka otomaatiga ah marka hawlwadeenku sii daayo furaha furaha.
11. Qalab hal iyo laba jibbaaran oo aad doorato.
12. Daawaynta dusha sare ee buufinta budada ah ee loogu talagalay isticmaalka gudaha ee kulul ee loogu talagalay isticmaalka dibadda.
| Cabbiraadaha Badeecada | |
| Lambarka Moodeelka | CPL-2A/4A |
| Awoodda Qaadista | 2000 kg/5000lbs |
| Dhererka Qaadista | 1850 mm |
| Sare | 1850mm |
| God | 1950mm |
| Qalabka Qufulka | Firfircoon |
| Furitaanka qufulka | Siideynta otomaatiga ah ee korontada ama gacanta |
| Habka Wadista | Haydarooliga oo ku shaqeeya + Silsilad |
| Awoodda Korontada / Awoodda Matoorka | 380V, 5.5Kw 60-meeyadii |
| Meesha Baarkinka | 2/4 |
| Qalabka Badbaadada | Aaladda ka hortagga dhicitaanka |
| Habka Hawlgalka | Furaha furaha |
1. Soo-saare xirfadle ah oo wiishka baarkinka baabuurta sameeya, khibrad ka badan 10 sano. Waxaan ka go'an nahay soo saarista, hal-abuurka, habaynta iyo rakibidda qalab kala duwan oo baarkinka baabuurta ah.
2.16000+ waayo-aragnimo baarkin, 100+ waddan iyo gobollo.
3. Astaamaha Badeecada: Isticmaalka agab ceeriin oo tayo sare leh si loo hubiyo tayada
4. Tayo Wanaagsan: TUV, CE shahaadaysan. Si adag u kormeera habraac kasta. Koox xirfadlayaal ah oo QC ah si loo hubiyo tayada.
5. Adeeg: Taageero farsamo oo xirfad leh inta lagu jiro iibka kahor iyo adeegga iibka kadib.
6. Warshadda: Waxay ku taal Qingdao, xeebta bari ee Shiinaha, gaadiidku aad ayuu ugu habboon yahay. Maalin kasta wuxuu qaadi karaa 500 oo xirmo.