1. Cabbiraadda otomaatiga ah ee masaafada iyo dhexroorka giraangiraha;
2. Is-hagaajin;
3. Shaqada hagaajinta dheelitir la'aanta;
4. Adaptor ikhtiyaari ah oo loogu talagalay dheelitirka giraangiraha mootada;
5. Cabbiraadda inji ama milimitir, akhrinta garaam ama oz;
| Awoodda mootada | 0.25kw/0.35kw |
| Koronto la'aan | 110V/220V/240V, 1ph, 50/60hz |
| Dhexroorka giraangiraha | 254-615mm/10”-24” |
| Ballaca geeska | 40-510mm”/1.5”-20” |
| Miisaanka ugu badan ee giraangiraha | 65kg |
| Dhexroorka ugu badan ee giraangiraha | 37"/940mm |
| Isu dheellitirka saxnaanta | ±1g |
| Dheelitirka xawaaraha | 200rpm |
| Heerka buuqa | ≤70dB |
| Miisaanka | 178kg |
| Cabbirka baakadka | 1000 * 900 * 1150mm |
1. Isgoyska saxda ah ee sare waxaa lala shaqeeyaa qalabka dareemayaasha soo noqnoqda sare si loo xisaabiyo inta jeer ee wareegga taayirka si sax ah.
2. Waxay qaadataa guddi hawlgal oo u adkaysta cadaadiska oo leh taabasho xasaasi ah, hawlgal siman, habayn xog oo xooggan, jaantuska qaab-dhismeedka ee qaabka hawlgalkana waa mid fudud oo si fudud loo fahmi karo loona shaqayn karo.
3. Daboolka ilaalinta taayirka waxa laga sameeyay walxo nayloon ah oo cufnaan badan leh, kuwaas oo aan isbeddeli doonin adkaanta iyo jajabnaanta sannado badan ka dib.
4. Jirka sanduuqa waa uu dhumuc weyn yahay, buuqu waa yar yahay, hawlgalkuna waa mid deggan. Waxay ku habboon tahay dheelitirka taayirrada baabuurta ee yaryar iyo kuwa dhexdhexaadka ah.
5. Waxay leedahay shaqooyin is-hubin iyo baaritaan khalad ah si loo hubiyo saxnaanta xogta.
6. Qaybta kaydinta ee weyn waxay leedahay qaab-dhismeed cad iyo qeexitaanno kaydin oo kala duwan.
7. Qalabka cusub ee la casriyeeyay ayaa aad ugu habboon oo dhaqso badan in lagu cabbiro ballaca iyo dhexroorka taayirka.
8. Isteerinka saxda ah waa mid aan xirnayn oo buuq yar, u adkaysta daxalka oo aan miridh lahayn.