1. Labada baabuurka xamuulka qaada iyo baabuurka labadaba;
2. Joojinta neef-mareenka;
3. Kor u qaadis pneumatic ah oo loogu talagalay rarista giraangiraha waaweyn;
4. Is-hagaajin;
5. Shaqada hagaajinta dheelitir la'aanta;
6. Cabbiraadda inji ama milimitir, akhrinta garaam ama oz;
| Awoodda mootada | 0.55kw/0.8kw |
| Koronto la'aan | 220V/380V/415V, 50/60hz, 3ph |
| Dhexroorka giraangiraha | 305-615mm/12””-24” |
| Ballaca geeska | 76-510mm”/3”-20” |
| Miisaanka ugu badan ee giraangiraha | 200kg |
| Dhexroorka ugu badan ee giraangiraha | 50"/1270mm |
| Isu dheellitirka saxnaanta | Gaari ±1g Gaari Xamuul ah ±25g |
| Dheelitirka xawaaraha | 210rpm |
| Heerka buuqa | ≤70dB |
| Miisaanka | 200kg |
| Cabbirka baakadka | 1250*1000*1250mm |
| 9 cutub ayaa lagu shubi karaa hal weel oo 20" ah. | |
Diyaargarow noocee ah ayaa la sameeyaa ka hor inta aan giraangiruhu si firfircoon u dheellitirin?
1. Nadiifi oo hubi taayirada. Dhagaxyo kuma jiraan meesha taayirada lagu taago. Haddii ay jiraan, ka saar kaashawiito ama qalab kale. Waa in aanay jirin wax qashin ah oo ku ururay xarunta, haddii ay jiraan, ku masax maro.
2. Hubi cadaadiska taayirka. Cadaadiska taayirka waa inuu ahaadaa qiimaha caadiga ah. Qiimaha caadiga ah ee cadaadiska taayirka waxaa laga heli karaa albaabka kursiga darawalka, badanaa 2.5bar.
3. Baloogga dheelitirka firfircoon ee asalka ah ee ku yaal taayirka waa in gebi ahaanba laga saaraa.
Immisa jeer ayaad isticmaashaa qalabka dheelitirka giraangiraha? Haddii aan la sixin wax ka badan saddex jeer, maxaa sabab u ah?
Guud ahaan, waxaad sixi kartaa giraangiraha hal ama laba jeer. Xaalado dhif ah, saddex jeer ayaa taayirka la sixi karaa. Haddii taayirka aan weli la hagaajin ka dib markii uu taayirka ku shaqeynayay in ka badan saddex jeer, waxaa laga yaabaa in taayirka iyo xarunta taayirka aan si fiican loo isku keenin, ama waxaa jira wasakh sida dareeraha shaabadaysan ee taayirka iyo walxaha dhacaya ee taayirka ku jira. Kadib hubi qaybahan oo mar kale isku day.