1. Qalabka cabbirku wuxuu cabbiri karaa masaafada
2. Iyada oo leh shaqo isku dheelitirnaan is-hagaajin ah
3. Hagaajinta dheelitirka Taayirka
4. Isku dheelitirka taayirka mootada iyadoo la adeegsanayo adapter ikhtiyaari ah
5. Waxaa lagu qalabeeyay shaqada beddelka laga bilaabo inji ilaa milimitir iyo garaam ilaa wiqiyad
6. Usha dheelitirka ee la xoojiyay, xasillooni wanaagsan, oo ku habboon dhammaan noocyada cabbirka giraangiraha fidsan.
| Awoodda mootada | 0.25kw/0.32kw |
| Koronto la'aan | 110V/220V/240V, 1ph, 50/60hz |
| Dhexroorka giraangiraha | 254-615mm/10”-24” |
| Ballaca geeska | 40-510mm”/1.5”-20” |
| Miisaanka ugu badan ee giraangiraha | 65kg |
| Dhexroorka ugu badan ee giraangiraha | 37"/940mm |
| Isu dheellitirka saxnaanta | ±1g |
| Dheelitirka xawaaraha | 200rpm |
| Heerka buuqa | ≤70dB |
| Miisaanka | 112kg |
| Cabbirka baakadka | 1000 * 900 * 1100mm |
Marka taayirada gaadhigu ku wareegaan xawaare sare, xaalad aan dheelitirnayn oo firfircoon ayaa samaysmi doonta, taasoo keenta in taayirada iyo isteerinku ay gariiraan inta lagu jiro wadista. Si looga fogaado ama loo tirtiro dhacdadan, waxaa lagama maarmaan ah in taayirku saxo dheelitirka qayb kasta oo gees ah iyadoo la kordhinayo miisaanka ka soo horjeeda xaaladaha firfircoon.
Marka hore, bilow matoorka si aad taayirka u wareejiso, iyo sababtoo ah xuduudaha aan dheelitirnayn, xoogga dhexe ee uu taayirka ku sameeyo dareemaha piezoelectric ee jiho kasta waxaa loo beddelaa calaamad koronto. Iyada oo loo marayo cabbiraadda joogtada ah ee calaamadda, nidaamka kumbuyuutarku wuxuu falanqeeyaa calaamadda, wuxuu xisaabiyaa cabbirka tirada aan dheelitirnayn iyo booska ugu yar ee halbeegga, wuxuuna ku soo bandhigayaa nidaamka shaashadda. Si loo daboolo shuruudaha dheelitir la'aanta ugu yar, dareemaha iyo beddelaha A/D ee nidaamka waa inay isticmaalaan alaabada xasaasiga sare iyo saxnaanta sare. Markaa xawaaraha xisaabinta iyo xawaaraha tijaabada ee nidaamka waa inay ahaadaan kuwo sarreeya.