1. Cabbirka masaafada
2. Is-hagaajin; Shaashad dijitaal ah oo LED ah
3. Shaqada hagaajinta dheelitir la'aanta;
4. Adaptor ikhtiyaari ah oo loogu talagalay dheelitirka giraangiraha mootada;
5. Cabbiraadda inji ama milimitir, akhrinta garaam ama oz;
| Awoodda mootada | 0.25kw/0.35kw |
| Koronto la'aan | 110V/240V/240V, 1ph, 50/60hz |
| Dhexroorka giraangiraha | 254-615mm/10”-24” |
| Ballaca geeska | 40-510mm”/1.5”-20” |
| Miisaanka ugu badan ee giraangiraha | 65kg |
| Dhexroorka ugu badan ee giraangiraha | 37"/940mm |
| Isu dheellitirka saxnaanta | ±1g |
| Dheelitirka xawaaraha | 200rpm |
| Heerka buuqa | ≤70dB |
| Miisaanka | 134kg |
| Cabbirka baakadka | 980*750*1120mm |
Ilaa iyo inta taayirka iyo giraangiraha la isku keenayo, waxaa loo baahan yahay hagaajin dheelitirnaan firfircoon. Hadday tahay beddelista giraangiraha ama beddelidda taayirka duugga ah mid cusub, xitaa haddii aan waxba la beddelin, taayirka waxaa laga saarayaa giraangiraha si loo baaro. Ilaa iyo inta giraangiraha iyo taayirka si gooni gooni ah loo isu keenayo, dheelitirnaan firfircoon ayaa loo baahan yahay.
Marka laga soo tago beddelka giraangiraha iyo taayirada, waa inaad sidoo kale fiiro gaar ah siisaa waqtiyada caadiga ah. Haddii aad aragto in isteerinka uu ruxmayo, waa inaad marka hore hubisaa in dheelitirka firfircoonidu uu yahay mid aan caadi ahayn. Intaa waxaa dheer, arrimo ay ka mid yihiin isbeddelka giraangiraha, hagaajinta taayirka, rakibidda module-ka la socodka cadaadiska taayirka, iyo beddelka waalka agabyada kala duwan ayaa saameyn doona dheelitirka firfircoonida. Waxaa lagu talinayaa in la sameeyo dheelitir firfircooni ah si loo hubiyo isticmaalka caadiga ah ee giraangiraha.