1. Xalka baarkinka garaashka dabaqa hoose ee dhismayaasha guryaha iyo ganacsiga.
2. Nidaamka baarkinka godka CPT-2 oo bixiya meelo baarkin oo madax-bannaan oo loogu talagalay 2 baabuur (EB), 2X2 baabuur (DB), midba midka kale dushiisa, baarkinka waxaa laga geli karaa meel u janjeerta (qiyaastii 7.5 digrii).
3. Awoodda rarista 2000kg.
4. Madal hoose oo u janjeerta dherer god hoose.
5. Madal galvanized ah oo leh saxan ruxaya si loo helo baarkin wanaagsan.
6. Xitaa haddii ay jiraan meelo yar oo lagu rakibo, laba baabuur si fudud ayaa loo dhigi karaa midba midka kale.
7. Fiilooyinka birta ah waxay bixiyaan ilaalin dheeraad ah oo ka dhan ah dhicitaanka.
8. Daaweynta dusha sare ee buufinta budada ah ee loogu talagalay isticmaalka gudaha ee kulul ee loogu talagalay isticmaalka dibadda.
| Cabbiraadaha Badeecada | |
| Lambarka Moodeelka | CPT-2/4 |
| Awoodda Qaadista | 2000 kg/5000lbs |
| Dhererka Qaadista | 1650 mm |
| Sare | 1650mm |
| God | 1700mm |
| Qalabka Qufulka | Firfircoon |
| Furitaanka qufulka | Siideynta otomaatiga ah ee korontada ama gacanta |
| Habka Wadista | Haydarooliga oo ku shaqeeya + Silsilad |
| Awoodda Korontada / Awoodda Matoorka | 380V, 5.5Kw 60-meeyadii |
| Meesha Baarkinka | 2/4 |
| Qalabka Badbaadada | Aaladda ka hortagga dhicitaanka |
| Habka Hawlgalka | Furaha furaha |
1. Soo-saare xirfadle ah oo wiishka baarkinka baabuurta sameeya, khibrad ka badan 10 sano. Waxaan ka go'an nahay soo saarista, hal-abuurka, habaynta iyo rakibidda qalab kala duwan oo baarkinka baabuurta ah.
2. Waayo-aragnimo baarkin oo 16000+ ah, 100+ waddan iyo gobollo.
3. Astaamaha Badeecada: Isticmaalka agab ceeriin oo tayo sare leh si loo hubiyo tayada
4. Tayo Wanaagsan: TUV, CE shahaadaysan. Si adag u kormeera habraac kasta. Koox xirfadlayaal ah oo QC ah si loo hubiyo tayada.
5. Adeeg: Taageero farsamo oo xirfad leh inta lagu jiro iibka kahor iyo adeegga iibka kadib.
6. Warshadda: Waxay ku taal Qingdao, xeebta bari ee Shiinaha, gaadiidku aad ayuu ugu habboon yahay. Maalin kasta wuxuu qaadi karaa 500 oo xirmo.