1. Loogu talagalay dhererka saqafka hooseeya
2. Wiishkan yar ee baarkinka ee u janjeera nooca yar wuxuu ku habboon yahay meel dhererkeedu xaddidan yahay; gaar ahaan dabaqa hoose ama geesaha aqalka.
3.2500kg oo qaadis ah, oo ku habboon sedan oo keliya
Madal janjeedhsan oo 4.10 digrii ah
5. Laba dhululubo oo kor u qaada haydarooliga oo si toos ah u wada
6. Xirmo koronto oo gaar ah iyo guddi kontorool ah
7. Waa la rari karaa ama waa la rari karaa
8. Furaha korontada ee amniga iyo badbaadada
9. Xidhitaanka otomaatiga ah haddii hawlwadeenku sii daayo badhanka furaha
10. Labada quful ee korontada iyo gacanta labadaba waa inaad doorataa
11. Dareemaha ogaanshaha gaariga.
12. Nidaamka digniinta ee la maqli karo oo la iftiimin karo.
13.Dhererka qaadista ugu badan ee la hagaajin karo si loogu talagalay kala duwan
14. Qufulka ka hortagga dhicitaanka ee farsamada ee booska sare
15. Ilaalinta xad-dhaafka ah ee Haydarooliga
16. Madal galvanized ah oo leh saxan mowjad ah oo loogu talagalay baarkin wanaagsan
| Cabbiraadaha Badeecada | |
| Lambarka Moodeelka | CHPLB2500 |
| Awoodda Qaadista | 2500 kg/5500lbs |
| Dhererka Qaadista | 1800-2100 mm |
| Ballaca wadada tareenka | 1900mm |
| Qalabka Qufulka | Firfircoon |
| Furitaanka qufulka | Siideynta otomaatiga ah ee korontada ama gacanta |
| Habka Wadista | Haydarooliga Ku Shaqeeya |
| Awoodda Korontada / Awoodda Matoorka | 220V / 380V, 50Hz / 60Hz, 1Ph / 3Ph, 2.2Kw 50/45s |
| Meesha Baarkinka | 2 |
| Qalabka Badbaadada | Aaladda ka hortagga dhicitaanka |
| Habka Hawlgalka | Furaha furaha |
1. Soo-saare xirfadle ah oo wiishka baarkinka baabuurta sameeya, khibrad ka badan 10 sano. Waxaan ka go'an nahay soo saarista, hal-abuurka, habaynta iyo rakibidda qalab kala duwan oo baarkinka baabuurta ah.
2. Waayo-aragnimo baarkin oo 16000+ ah, 100+ waddan iyo gobollo.
3. Astaamaha Badeecada: Isticmaalka agab ceeriin oo tayo sare leh si loo hubiyo tayada
4. Tayo Wanaagsan: TUV, CE oo shahaado haysta. Si adag u kormeera habraac kasta. Koox xirfadle ah oo QC ah si loo hubiyo tayada.
5. Adeeg: Taageero farsamo oo xirfad leh inta lagu jiro iibka kahor iyo adeegga iibka kadib.
6. Warshadda: Waxay ku taal Qingdao, xeebta bari ee Shiinaha, gaadiidku aad ayuu ugu habboon yahay. Maalin kasta wuxuu qaadi karaa 500 oo xirmo.