1. Shahaadada CE sida waafaqsan tilmaamaha mashiinnada EC 2006/42/CE.
2. Waxaa loo isticmaali karaa garaashka guriga, goobaha baabuurta lagu iibiyo iyo goobaha baabuurta la dhigto ee dadweynaha.
3. Boostada eber ah ayaa kaa caawinaysa inaad isticmaasho meel bannaan oo dheeraad ah oo ku wareegsan wiishka.
4. Awoodda qaadista 2700kg/6000lb.
Ballaca madal ee la isticmaali karo ee 5.2100mm ayaa aad u fududeynaya baarkinka iyo soo celinta.
Danabka xakamaynta 6.24v wuxuu ka fogaadaa shoogga korantada.
7. Sifada badbaadada qufulka firfircoon si aad u ilaaliso gaarigaaga inta lagu jiro dhammaan habka kor u qaadista ama hoos u dhigista.
8. Iyada oo si toos ah u kaxeysa dhululubada haydarooliga, simistarku wuxuu hubiyaa isku-dubaridka iyo heerka goobta.
9. Nidaamka qufulka marxalado badan leh, quful otomaatig ah iyo nidaamka sii deynta qufulka korontada.
10. Daaweynta dusha sare ee buufinta budada ah ee loogu talagalay isticmaalka gudaha ee kulul ee loogu talagalay isticmaalka dibadda.
| Cabbiraadaha Badeecada | |
| Lambarka Moodeelka | CHSPL2700 |
| Awoodda Qaadista | 2700 kg |
| Dhererka Qaadista | 2100 mm |
| Ballaca madal ee la isticmaali karo | 2100mm |
| Qalabka Qufulka | Firfircoon |
| Furitaanka qufulka | Siideynta otomaatiga ah ee korontada ama gacanta |
| Habka Wadista | Haydarooliga Ku Shaqeeya |
| Awoodda Korontada / Awoodda Matoorka | 220V / 380V, 50Hz / 60Hz, 1Ph / 3Ph, 2.2Kw 60/50s |
| Meesha Baarkinka | 2 |
| Qalabka Badbaadada | Aaladda ka hortagga dhicitaanka |
| Habka Hawlgalka | Furaha furaha |
Q1: Ma tahay soo-saare?
J: Haa.
S2. Waa maxay shuruudaha lacag bixintaadu?
J: T/T 50% waa deebaaji, iyo 50% ka hor keenista. Waxaan ku tusi doonaa sawirada badeecadaha iyo baakadaha ka hor intaadan bixin hadhaaga.
S3. Waa maxay shuruudaha gaarsiintaadu?
A: EXW, FOB, CFR, CIF.
S4. Ka waran waqtiga keenistaada?
J: Guud ahaan, waxay qaadan doontaa 45 ilaa 50 maalmood ka dib markaad hesho lacagtaada hore. Waqtiga gaarsiinta gaarka ah waxay ku xiran tahay alaabta iyo tirada dalabkaaga.
S5. Intee in le'eg ayay tahay muddada dammaanadda?
A: Qaab-dhismeedka birta 5 sano, dhammaan qaybaha dayactirka 1 sano.