1. Kani waa badeeco la habeeyey oo culayska u habayn karta baahiyaha macaamiishaada, cabbirka iyo dhererka goobta.
2. Waxay qaadi kartaa baabuurta iyo alaabta.
3. Waxaa loo isticmaali karaa in lagu qaado gaariga leh heerar kala duwan, oo ku habboon gaariga u dhex mara jaranjarooyinka, laga bilaabo dabaqa hoose ilaa dabaqa koowaad, ilaa dabaqa labaad, ama dabaqa saddexaad.
4. Isticmaal laba dhululubo oo saliid ah si aad u wadato, si habsami leh u shaqeyso, oo leh awood ku filan.
5. Saxnaan sare iyo nidaamka wadista haydarooliga oo deggan.
6. Saxan bir ah oo tayo sare leh oo dheeman ah.
7. Ilaalinta xad-dhaafka ah ee haydarooliga ayaa diyaar ah.
8. Xidhitaanka otomaatiga ah haddii hawlwadeenku sii daayo badhanka badhanka.
| loo habeeyey sida waafaqsan dhulkaaga iyo shuruudahaaga. | |
| Lambarka Moodeelka | CSL-3 |
| Awoodda Qaadista | 2500kg/la habeeyey |
| Dhererka Qaadista | 2600mm/la habeeyey |
| Dhererka Is-xiran | 670 mm/la habeeyey |
| Xawaaraha Toosan | 4-6 M/Daqiiqo |
| Cabbirka Dibadda | la jarjaray |
| Habka Wadista | 2 Silsilad Haydarooliga ah |
| Cabbirka Gaariga | 5000 x 1850 x 1900 mm |
| Meesha Baarkinka | 1 gaari |
| Waqtiga Kacitaanka/Dhicida | 70 ilbiriqsi / 60 ilbiriqsi |
| Awoodda Korontada / Awoodda Matoorka | 380V, 50Hz, 3Ph, 5.5Kw |
S1: Ma warshad baad tahay mise ganacsade?
A: Waxaan nahay soo-saare, waxaan leenahay warshad iyo injineer u gaar ah.
S2. Waa maxay shuruudaha lacag bixintaadu?
J: T/T 50% waa deebaaji, iyo 50% ka hor keenista. Waxaan ku tusi doonaa sawirada badeecadaha iyo baakadaha ka hor intaadan bixin hadhaaga.
S3. Waa maxay shuruudaha gaarsiintaadu?
A: EXW, FOB, CFR, CIF.
S4. Ka waran waqtiga keenistaada?
J: Guud ahaan, waxay qaadan doontaa 45 ilaa 50 maalmood ka dib markaad hesho lacagtaada hore. Waqtiga gaarka ah ee keenista waxay ku xiran tahay alaabta iyo tirada dalabkaaga.
S7. Intee in le'eg ayay tahay muddada dammaanadda?
A: Qaab-dhismeedka birta 5 sano, dhammaan qaybaha dayactirka 1 sano.