1. Nooca noocan oo kale ah, dhammaanteen waxaan u sameynaa sida macaamiishu u baahan yihiin. Waxaan u baahanahay inaan ogaano awoodda rarka, dhererka qaadista iyo cabbirka goobta aad u baahan tahay. Markaa waxaan xisaabin doonnaa qiimaha adiga kugu habboon.
2. Raaxada caadiga ah waxay sahlaysaa in la raro oo la dejiyo.
3. Saldhigga bamka tayo sare leh wuxuu ka dhigayaa inuu kor u kaco oo uu si aad ah u dhaco.
4. Walibadaha aan qarxin, ilaaliya tuubada haydarooliga, dillaaca tuubada haydarooliga.
5. Qalabka ka hortagga hoos u dhigista, ka hortagga dhicitaanka goobta.
6. Wiish baabuur oo laba dabaq ah oo dhulka ku yaal oo loogu talagalay shuruudaha macaamiisha.
7. Daaweynta dusha sare ee buufinta budada ah ee loogu talagalay isticmaalka gudaha ee kulul ee loogu talagalay isticmaalka dibadda.
| Cabbiraadaha Badeecada | |
| Lambarka Moodeelka | CSL-3 |
| Awoodda Qaadista | wadarta guud ee 5000kg |
| Dhererka Qaadista | habaysan |
| Dhererka Is-xiran | habaysan |
| Xawaaraha Toosan | 4-6 M/Daqiiqo |
| Cabbirka Dibadda | la habeeyey |
| Habka Wadista | 2 Silsilad Haydarooliga ah |
| Cabbirka Gaariga | 5000 x 1850 x 1900 mm |
| Habka Baarkinka | 1 dhulka, 1 dhulka hoostiisa |
| Meesha Baarkinka | 2 baabuur |
| Waqtiga Kacitaanka/Dhicida | 70 s / 60 s / la hagaajin karo |
| Awoodda Korontada / Awoodda Matoorka | 380V, 50Hz, 3Ph, 5.5Kw |
1. Soo-saare xirfadle ah oo wiishka baarkinka baabuurta sameeya, khibrad ka badan 10 sano. Waxaan ka go'an nahay soo saarista, hal-abuurka, habaynta iyo rakibidda qalab kala duwan oo baarkinka baabuurta ah.
2. Waayo-aragnimo baarkin oo 16000+ ah, 100+ waddan iyo gobollo.
3. Astaamaha Badeecada: Isticmaalka agab ceeriin oo tayo sare leh si loo hubiyo tayada
4. Tayo Wanaagsan: TUV, CE shahaadaysan. Si adag u kormeera habraac kasta. Koox xirfadlayaal ah oo QC ah si loo hubiyo tayada.
5. Adeeg: Taageero farsamo oo xirfad leh inta lagu jiro iibka kahor iyo adeegga iibka kadib.
6. Warshadda: Waxay ku taal Qingdao, xeebta bari ee Shiinaha, gaadiidku aad ayuu ugu habboon yahay. Maalin kasta wuxuu qaadi karaa 500 oo xirmo.