1. Waxay kordhisaa isticmaalka dhulka iyadoo la adeegsanayo booska dhulka hoostiisa ee toosan.
2. Waxay yareysaa isku-urursiga dusha sare waxayna kor u qaadaysaa soo jiidashada bilicda aagga.
3. Waxay bixisaa baarkin ammaan ah oo cimilada ilaalinaya.
4. Dhismayaasha guryaha, goobaha ganacsiga, dhismayaasha xafiisyada, iyo hoteellada.
5. Ku habboon meelaha magaalooyinka ah ee booska dusha sare uu yahay mid heer sare ah.
| Lambarka Moodeelka | CSL-3 |
| Awoodda Qaadista | 2500kg heerkiiba |
| Dhererka Qaadista | habaysan |
| Dhererka Is-xiran | habaysan |
| Xawaaraha Toosan | 4-6 M/Daqiiqo |
| Cabbirka Dibadda | la habeeyey |
| Habka Wadista | 2 Silsilad Haydarooliga ah |
| Cabbirka Gaariga | 5000 x 1850 x 1900 mm |
| Habka Baarkinka | 1 dhulka, 1 dhulka hoostiisa |
| Meesha Baarkinka | 2 baabuur |
| Waqtiga Kacitaanka/Dhicida | 70 s / 60 s / la hagaajin karo |
| Awoodda Korontada / Awoodda Matoorka | 380V, 50Hz, 3Ph, 5.5Kw |
1. Soo-saare xirfadle ah oo wiishka baarkinka baabuurta sameeya, khibrad ka badan 10 sano. Waxaan ka go'an nahay soo saarista, hal-abuurka, habaynta iyo rakibidda qalab kala duwan oo baarkinka baabuurta ah.
2. Waayo-aragnimo baarkin oo 16000+ ah, 100+ waddan iyo gobollo.
3. Astaamaha Badeecada: Isticmaalka agab ceeriin oo tayo sare leh si loo hubiyo tayada
4. Tayo Wanaagsan: TUV, CE shahaadaysan. Si adag u kormeera habraac kasta. Koox xirfadlayaal ah oo QC ah si loo hubiyo tayada.
5. Adeeg: Taageero farsamo oo xirfad leh inta lagu jiro iibka kahor iyo adeegga iibka kadib.
6. Warshadda: Waxay ku taal Qingdao, xeebta bari ee Shiinaha, gaadiidku aad ayuu ugu habboon yahay. Maalin kasta wuxuu qaadi karaa 500 oo xirmo.