1. Tiirka janjeersiga iyo qufulka pneumatic-ka ah ee la geliyo & gacanta laga saaro;
2. Tuubada lix-dhidibka u janjeedha waxay u fidsan tahay 270mm waxay ka hortagi kartaa isbeddelka si wax ku ool ah ee lix-dhidibka;
3. Qaab-dhismeedka fiican ee waalka cagta ayaa laga dejin karaa gebi ahaanba, si habsami leh oo lagu kalsoonaan karo ayaa loo shaqayn karaa, dayactir fududna waa la samayn karaa;
4. Madaxa iyo daanka qabashada waxaa laga sameeyay bir daawaha ah;
5. Daanka Qabsashada ee la hagaajin karo (ikhtiyaar), ± 2” waxaa lagu hagaajin karaa cabbirka qabsashada aasaasiga ah;
6. Waxaa lagu qalabeeyay qalabka haanta hawada ee dibadda ee jet-blast, oo ay maamusho waalka cagta ee gaarka ah iyo qalabka gacanta lagu qabto ee pneumatic-ka;
7. Iyada oo leh gacan taageero awood leh si loo qabto taayirro ballaaran, muuqaal hoose leh oo adag.
| Awoodda mootada | 1.1kw/0.75kw/0.55kw |
| Koronto la'aan | 110V/220V/240V/380V/415V |
| Dhexroorka ugu badan ee giraangiraha | 44"/1120mm |
| Ballaca ugu badan ee giraangiraha | 14"/360mm |
| Qaboojinta Dibadda | 10"-21" |
| Qaboojinta gudaha | 12"-24" |
| Sahayda hawada | 8-10bar |
| Xawaaraha wareegga | 6rpm |
| Xoogga jabiyaha kuul | 2500Kg |
| Heerka buuqa | <70dB |
| Miisaanka | 406Kg |
| Cabbirka baakadka | 1100 * 950 * 950mm 1330 * 1080 * 300mm |
| 20 cutub ayaa lagu shubi karaa hal weel oo 20" ah. | |
1. Qolka shaqada ee martida loo yahay: Taayirada waxaa inta badan lagu kala furfuraa goobtan, taas oo inta badan door ka ciyaarta dhigista taayirada iyo wareejinta.
2. Gacanta kala-soocidda: Dhinaca mashiinka ka-saarista taayirka, waxaa inta badan loo isticmaalaa in lagu kala saaro taayirka iyo geeska, si looga saaro taayirka si habsami leh.
3. Qalabka sicir bararka iyo hoos u dhaca: Waxay inta badan u adeegtaa in hawada lagu sii daayo taayirka si loo fududeeyo sicir bararka ama kala furfurka, waxaana sidoo kale jira barometer lagu cabbiro cadaadiska hawada. Cadaadiska taayirka guud waa qiyaastii 2.2 jawi. Sidoo kale wuxuu la mid yahay 0.2Mpa.
4. Baaladaha: Waxaa jira 3 baal oo baallaha hoostooda ku yaal oo loo isticmaalo in lagu wareejiyo baallaha saacadda iyo saacadda ka soo horjeedda, lagu kala saaro baallaha adkaynta, iyo in la kala saaro baallaha geeska iyo baallaha taayirka.
5. Dareeraha Saliidaynta: Waxay faa'iido u leedahay kala-furka iyo isu-ururinta taayirada, waxay yareysaa waxyeelada inta lagu jiro kala-furka iyo isu-ururinta taayirada, waxayna ka dhigaysaa kala-furka iyo isu-ururinta taayirada mid si fiican loo dhammaystiray.