1. Qaab-dhismeedka fiican ee waalka cagta waa laga saari karaa guud ahaan, si deggan oo kalsooni leh oo dayactir fudud leh;
2. Madaxa iyo daanka gacanta lagu hayo waxaa laga sameeyay bir daawaha ah,
3. Tuubbo lix-geesood ah oo loo fidiyo 270mm, si wax ku ool ah uga hortagta isbeddelka usha lix-geesoodka ah;
4. Waxaa ku qalabaysan yahay qalabka qaadida taayirka, oo si fudud loogu rari karo taayirka;
5. Waxaa ku qalabaysan aaladda haanta hawada ee ku dhex jirta jet-blast, oo ay maamusho waalka cagta ee gaarka ah iyo aaladda pneumatic-ka ee gacanta lagu qabto;
6. Gacan laba jibbaaran oo gacan-qabasho ah si loogu wareejiyo taayirada ballaaran, kuwa aan qaab lahayn oo adag.
7. Daanka Qabsashada ee la hagaajin karo (ikhtiyaar), ± 2” waxaa lagu hagaajin karaa cabbirka qabsashada aasaasiga ah.
| Awoodda mootada | 1.1kw/0.75kw/0.55kw |
| Koronto la'aan | 110V/220V/240V/380V/415V |
| Dhexroorka ugu badan ee giraangiraha | 47"/1200mm |
| Ballaca ugu badan ee giraangiraha | 16"/410mm |
| Qaboojinta Dibadda | 13"-24" |
| Qaboojinta gudaha | 15"-28" |
| Sahayda hawada | 8-10bar |
| Xawaaraha wareegga | 6rpm |
| Xoogga jabiyaha kuul | 2500Kg |
| Heerka buuqa | <70dB |
| Miisaanka | 562Kg |
| Cabbirka baakadka | 1400*1120*1800mm |
| 8 cutub ayaa lagu shubi karaa hal weel oo 20" ah. | |
1. Korontada mashiinka taayirka waa inay ku jirtaa xaalad caadi ah. Xaaladda aan shaqaynayn, korontadu waxay ku jirtaa xaalad aan shaqaynayn. Cadaadiska hawada ee mashiinka gudaha wuxuu ku jiraa cadaadis caadi ah, tuubada hawaduna kuma xidhna xaalad aan shaqaynayn.
2. Kahor intaadan beddelin taayirka, hubi in qaab-dhismeedka taayirka uu qalloocan yahay, iyo in afka hawada uu daadanayo ama uu dildilaacsan yahay.
3. Fur afka hawada si aad u sii deyso cadaadiska taayirka, dhig taayirka bartamaha gacanta cadaadiska, oo ku shaqee gacanta cadaadiska si aad u kala saarto labada dhinac ee taayirka iyo qaab-dhismeedka giraangiraha.
4. Ku shaqee badhanka si aad uga saarto taayirada.
5. Marka taayirada cusub la rakibo, taayirada waxaa lagu calaamadeyn doonaa kor, taayiradana waxaa lagu rakibi doonaa iyadoo la adeegsanayo badhanka.
6. Kadib marka la isku xidho, badhanka kasta waa in la dhigaa meesha uu ka baxayo.