1. Qaab-dhismeedka fiican ee waalka cagta waa laga saari karaa guud ahaan, si deggan oo kalsooni leh ayaa loo shaqayn karaa, iyo dayactir fudud;
2. Madaxa iyo daanka qabashada waxaa laga sameeyay bir Daawaha ah;
3.S41 tuubo lix-geesood ah oo loo fidiyay 270mm, si wax ku ool ah uga hortagta isbeddelka usha lix-geesoodka ah;
4. Kabaalka taayirka cadaadiska, caawinta haynta taayirada fidsan, kuwa aan muuqaalkoodu fiicnayn iyo kuwa adag;
5. Godka hagaajinta caawiyaha oo la keydiyay, kaas oo si fudud loogu hagaajin karo caawiyaha marka loo eego baahida macaamiisha.
| Awoodda mootada | 1.1kw/0.75kw/0.55kw |
| Koronto la'aan | 110V/220V/240V/380V/415V |
| Dhexroorka ugu badan ee giraangiraha | 44"/1120mm |
| Ballaca ugu badan ee giraangiraha | 14"/360mm |
| Qaboojinta Dibadda | 10"-21" |
| Qaboojinta gudaha | 12"-24" |
| Sahayda hawada | 8-10bar |
| Xawaaraha wareegga | 6rpm |
| Xoogga jabiyaha kuul | 2500Kg |
| Heerka buuqa | <70dB |
| Miisaanka | 295Kg |
| Cabbirka baakadka | 1100 * 950 * 950mm |
| 24 unug ayaa lagu shubi karaa hal weel oo 20" ah. | |
1. Hawada ka saar taayirka.
2. Ka saar dhammaan miisaanka rasaasta geesaha.
3. Taayirka dhig meesha loogu talagalay, si isdaba joog ah u wareeji taayirka oo hoos u riix majarafad taayirka, ku tallaab baalka majarafad taayirka si aad gebi ahaanba uga soocdo taayirka giraanta birta ah.
4. Dhig geeska miiska rogrogmada oo riix baalka qabsashada taayirka si aad u xirto geeska.
5. Saliid ku mari giraanta gudaha ee taayirka.
6. Hoos u jiid gacanta kala-furka si duubka gudaha ee weelka uu ugu dhego geeska giraanta birta ah, oo ku xidh gacanta qufulka fidinta ee madaxa qufulka gacanta ee telescopic-ga ah ee madaxa.
7. Isticmaal bir bir ah si aad taayirka ugu qaaddo madaxa soo qaadista, ku tallaabso baalka rogrogmada si aad u rogto shabagga, oo ka dooro dhinac ka mid ah taayirka.
8. Taayirka kale si la mid ah u soo saar.