1. Lagu kalsoonaan karo, wax ku ool ah, si fudud loo shaqayn karo iyo kharashyo dayactir oo hooseeya
2. Saxanka aluminiumka ah oo leh isku-darka isku-dhafka ah ee cufnaanta sare leh, ha ku hayn isbeddel iyo xirasho la'aan
3. Labada darafba waxay ku xiran yihiin silsiladda qashinka, saxanka albaabkana wuxuu ku xiran yahay xarig shaabadaysan, si fudud ayaa loo soo ururiyaa.
| Cabbirka albaabka | La habeeyey |
| Koronto la'aan | 220V/380V |
| Qalabka Guddiyada | Aluminium Daawaha |
| Midab | Cad, Cawl Madow, Cawl Qalin ah, Casaan, Jaalle |
| Xawaaraha Furitaanka | 0.8 ilaa 1.2m/s, oo la hagaajin karo |
| Xawaaraha Xidhitaanka | 0.8m/s, oo la hagaajin karo |
| Iska caabbinta dabaysha | 28-35m/s |
| La isticmaalay | warshadaha dhismaha, saadka, garaashka guriga |
1. Sideen u dalban karaa?
Fadlan bixi dhulkaaga, tirada baabuurta, iyo macluumaad kale, injineerkayagu wuxuu qorsheyn karaa qorshe iyadoo loo eegayo dhulkaaga.
2. Intee in le'eg ayaan heli karaa?
Qiyaastii 45 maalmood oo shaqo ka dib marka aan helno lacagtaada hore.
3. Waa maxay shayga lacag bixinta?
T/T, LC....