1. Waxaa lagu qalabeeyay matoorka xawaaraha sare ee servo iyo nidaamka xakamaynta
3. Cidhiidhin hawo oo wanaagsan, ilaalinta kulaylka iyo ka hortagga buuqa
4. Muuqaal qurux badan oo adag oo waara
4. Habab badan oo furitaan ah
5. Xawaaraha furan iyo kan xidhitaanka oo la hagaajin karo.
| Awoodda mootada | 0.75kw/1.5kw/kale |
| Koronto la'aan | 110V/220V/380V |
| Qalabka Guddiyada | Aluminium Daawaha |
| Midab | Cad, Cawl Madow, Cawl Qalin ah, Casaan, Jaalle |
| Dhumucda guddiga | 40mm |
| Xawaaraha Furitaanka | 0.8 ilaa 2.5m/s, oo la hagaajin karo |
| Xawaaraha Xidhitaanka | 0.8m/s, oo la hagaajin karo |
| Iska caabbinta dabaysha | 120km/saacaddii |
| La isticmaalay | warshadaha dhismaha, saadka |
1. Sideen u dalban karaa?
Fadlan bixi dhulkaaga, tirada baabuurta, iyo macluumaad kale, injineerkayagu wuxuu qorsheyn karaa qorshe iyadoo loo eegayo dhulkaaga.
2. Intee in le'eg ayaan heli karaa?
Qiyaastii 45 maalmood oo shaqo ka dib marka aan helno lacagtaada hore.
3. Waa maxay shayga lacag bixinta?
T/T, LC....