1. Hab hufan oo kharash-ool ah oo lagu rogo gaari
2. Wuu wareegay oo istaagay boos kasta.
3. Dhexroorka 4m ayaa ku habboon inta badan baabuurta.
4. Loo habeeyey iyadoo loo eegayo booskaaga iyo gaarigaaga.
| Habka Wadista | Matoorka Korontada |
| Dhexroorka | 3500mm, 4000mm, 4500mm |
| Awoodda rarista | 3ton, 4ton, 5ton |
| Xawaaraha Wareegga | 0.2-1 rpm |
| Dhererka Ugu Yar | 350 mm |
| Midabka Madal | habaysan |
| Dusha sare ee madal | Heerka: Saxan bir ah oo jajaban Ikhtiyaar: Saxanka aluminium |
| Habka Hawlgalka | Badhanka & Fog |
| Qaabka Gudbinta | Qaabka Gudbinta |
1. Sideen u dalban karaa?
Fadlan bixi dhulkaaga, tirada baabuurta, iyo macluumaad kale, injineerkayagu wuxuu qorsheyn karaa qorshe iyadoo loo eegayo dhulkaaga.
2. Intee in le'eg ayaan heli karaa?
Qiyaastii 45 maalmood oo shaqo ka dib marka aan helno lacagtaada hore.
3. Waa maxay shayga lacag bixinta?
T/T, LC....