1. Naqshad laba-geesood ah oo loogu talagalay 4 baabuur
2. Loo habeeyey iyadoo loo eegayo qaab-dhismeedka, booska & kaydinta kharashka sababtoo ah naqshadeeda yar.
3. Qufullo badbaado oo laba jibbaaran: marka hore waa hal gabal oo jaranjaro ammaan ah oo la hagaajin karo kan kalena si toos ah ayaa loo hawlgelin doonaa haddii ay dhacdo dillaac fiilada birta ah.
4. Waddooyinka diyaaraduhu maraan waxay qaabilaan gawaarida ballaaran ama kuwa cidhiidhiga ah
5.4000kg guud ahaan awoodda qaadista
6. Qufulada badbaadada ee meelo badan ku yaal tiir kasta
7. Dhululubo hal haydarooli ah oo qarsoon
8. Dhexroorka sheave-ka oo kordha wuxuu yareeyaa daalka fiilada
9. Qufulada ka hortagga dhicitaanka ee farsamada ayaa u oggolaanaya joogsiyo badan oo joogsi ah
10. Goobta cutubka korontada ee la habeyn karo
11. Booska guddiga xakamaynta waa la hagaajin karaa
12. Qalab ilaalin ah oo ka hortagaya dabcinta iyo jebinta xarigga birta ah
13.Daawaynta dusha sare: dahaarka budada
| Cabbiraadaha Badeecada | |
| Lambarka Moodeelka | CHFL2+2 |
| Awoodda Qaadista | 4000 kg |
| Dhererka Qaadista | 1800/2100 mm |
| Ballaca u dhexeeya Waddooyinka Runways | 3820mm |
| Qalabka Qufulka | Firfircoon |
| Furitaanka qufulka | Siideynta otomaatiga ah ee korontada ama gacanta |
| Habka Wadista | Haydarooliga oo la wado + Fiilo |
| Awoodda Korontada / Awoodda Matoorka | 110V / 220V / 380V, 50Hz / 60Hz, 1Ph / 3Ph, 2.2Kw 60/90s |
| Meesha Baarkinka | 4 |
| Qalabka Badbaadada | Aaladda ka hortagga dhicitaanka |
| Habka Hawlgalka | Furaha furaha |
1. Soo-saare xirfadle ah oo ka shaqeeya wiishka baarkinka baabuurta, oo leh khibrad ka badan 10 sano. Waxaan ka go'an nahay soo saarista, hal-abuurka, habaynta iyo rakibidda qalabka kala duwan ee baarkinka baabuurta.
Waayo-aragnimo baarkin oo 2.16000+ ah, 100+ waddan iyo gobollo.
3. Astaamaha Badeecada: Isticmaalka agab ceeriin oo tayo sare leh si loo hubiyo tayada
4. Tayo Wanaagsan: TUV, CE ayaa shahaado siisay. Si adag u kormeera habraac kasta. Koox xirfadlayaal ah oo QC ah si loo hubiyo tayada.
5. Adeeg: Taageero farsamo oo xirfad leh inta lagu jiro iibka kahor iyo adeegga iibka kadib.
6. Warshadda: Waxay ku taal Qingdao, xeebta bari ee Shiinaha, gaadiidku aad ayuu ugu habboon yahay. Maalin kasta wuxuu qaadi karaa 500 oo xirmo.